Rapoo- It solutions & Corporate template

08-9372824

צור קשר

mazkirut@shiller.co.il

שלח דוא"ל

מרפאת קבוצת שילר נסגרה בדצמבר 2012.
חברי המשק והילדים מתפזרים לאט ומתחילים טיפולים אצל הרופאים שהיו כאן, גם במרפאות חדשות.
לאה מתכוננת לפנסיה
ואנחנו תמיד נזכור את כולכם.
אחחחחח.... איזה זכרונות....

 
פעם רופא שיניים היה פחד וכאבים. אמנם בשילר לא עקרו שיניים בקשירה לדלת אבל... לא היו זריקות כמו היום ובעיקר חסרה המודעות של טיפוח הפה.
2003 מספרת לאה: "היום השתנו השיטות והילדים ראה זה פלא שמחים לבוא למרפאה, לטיפולי רפואה מונעת ואיטומי חריצים. המהססים מקבלים טיפול בגז צחוק".
 
בשנים הראשונות היה רופא שיניים מבקר בקבוצה. אחת מהן היתה אחותו של דוד עפר שהיתה באה לקבוצה בסופי שבוע, לטפל בבעיות השיניים של החברים והילדים.
מאוחר יותר היה רופא השיניים ד"ר ריזנפלד ברחוב הרצל ברחובות וד"ר עמרם גראדנאוור חבר גבעת ברנר שקיבל את ילדי שילר והחברים לבדיקות וטיפולים. החל משנות החמישים ניתנו טיפולי השיניים ברחובות על ידי ד"ר פביאן וד"ר נידרלנד.
 
כאשר הוחלט על הקמת מרפאת שיניים בקבוצה בשנת 1968 לזכרו של ד"ר זוסמן ממיסדי הקבוצה, טובה מילר היתה המועמדת הטבעית כסייעת לרופא השיניים. טובה תרמה רבות לפתרון קשיי ההתחלה ועיצבה את מיסוד רפואת הפה בקבוצה בנחישות ומסירות אין קץ.
שנים קיבלנו את הטיפול הטוב ביותר בזכות קשריה של טובה עם מומחים רבים בארץ ויכולתה לסדר כל דבר ועניין.
 
 
ד"ר שוורץ וטובה מילר במרפאת השיניים 
 
 
לאה מוזס וד"ר עודד אסיף - 2004 
 
 
בשנת 1987 החלה לאה מוזס לעבוד כאסיסטנטית במרפאת השיניים החדשה אחרי חפיפה עם טובה מילר.
הרופא אז היה ד"ר שוורץ אחריו עבד ד"ר שלמה בלייכר.
משנת 1987 עובד במרפאה ד"ר עודד אסיף - בוגר אוניברסיטת ת"א, ומשנת 1999 איתנו גם ד"ר עדי טורצקי - בוגר אוניברסיטת ירושלים.
כעשור טיפל בנו נאמנה גם ד"ר אלי תלמי - בוגר אוניברסיטת ת"א.
משנת 1990 עובדת במרפאת השיניים השיננית שולה וייס ומאז כולנו נהנים לסבול.
 
במרפאת קבוצת שילר עושים רפואה משמרת: סתימות, עקירות, טיפולי שורש, תותבות, גשרים ושיקומים ברמה גבוהה. כמו כן טיפולי כירורגיית פה ולסת: עקירות כירורגיות, הארכת כותרת, שתלים, השתלת עצם ועוד על ידי ד"ר מוטי קרמיש, בוגר אוניברסיטת ירושלים ובן הקבוצה.
טיפולי אורטודנטיה לילדים מתבצעים במרפאה של אתי קלס ברחובות. בעת הצורך נעזרים ברופאים מומחים.
לאה חיכתה בקוצר רוח לקבלת המחשב הראשון, להכנסת כל התיקים והטיפולים לתוכו, ולתחילת שימוש בתוכנה שתאפשר מעקב צמוד אחר כל מטופל.
ואולי עד אז, תסדרי לנו לאה, שגם הטיפולים יהיו וירטואליים?
 
כל הציבור בקבוצת שילר מטופל במרפאה, ילדים מגיל 5, צעירים ומבוגרים. לאה אומרת שהיום יש מודעות ורבים שומרים על הגיינת הפה, גם הילדים מקפידים ומצבם מצוין.
רפואת השיניים בשילר נמצאת בטופ והעששת ברמות נמוכות.
אז כל הכבוד לכולם.
 
טלפון מרפאת השיניים: 9372879 - 08
ושכולם יהיו בריאים.
 

עם פתיחת מרפאת השיניים
מתוך דברי שפרינצה לאור בטקס חנוכת המרפאה  27.12.1968

 
התאספנו כאן כדי לחנוך מפעל חדש, צנוע - מרפאת שיניים בקבוצתנו, הנמנית עם הישובים הותיקים בארץ.
המרפאה תישא את שמו של דר` אברהם זוסמן, זכרונו לברכה.
בין שם זה לבין קבוצתנו יש קשר הדוק. המנוח היה בין מייסדי הקבוצה. הוא עלה ארצה עם משפחתו עם ראשוני הקבוצה - היה יחד איתנו בהכשרה ועלה עם הראשונים על האדמה הזאת.
אדם בעל אינטלקט רב צדדי - צנוע, פעיל, איש שיחה, בעל קסם אישי רב - כבש את הלבבות.
עוד לפני עלותנו על הקרקע, הוא היה דובר הקבוצה לפני המוסדות המיישבים, ועל אף התנגדותם של אותם המוסדות ליישב על אדמה זאת קבוצה חקלאית - הצליח לרכוש את הקרקע הזאת, שהיתה אז בבעלותו של הבק בנס-ציונה.
חלוץ צנוע, מסור, אוהב אדמה, פעיל, בעל תוכניות אשר חרגו רחוק ממסגרת מצומצמת של קבוצה קטנה בת שתי עשרות חברים.
נראה שהמסגרת היתה צרה מדי עבורו - כי אחרי שנים מספר, המשפחה עזבה לצערינו הרב את הקבוצה, ודולי (כך קראו לו) פנה למקצועו - רפואת שיניים.
 
 
ד"ר אברהם זוסמן - רופא שיניים
 
 
ודבורה זוסמן אשתו - ממייסדי קבוצת שילר
 
למרות עזיבתו נשאר הוא וכל המשפחה קשורים קשר נפשי עמוק לקבוצה ואף ילדיו, עד היום שומרים הרגש על הקשר עם ביתם הראשון בארץ.
על דולי המנוח עברו כמה שנות חלוציות במישור המקצועי שלו ברפואת שיניים, וגם פה הוא נתגלה ככוח בלתי רגיל בפעולה ציבורית-מקצועית, מתסיס, מארגן, מעודד ועוזר. דמיונו פעל לטווח ארוך. הוא נרתם להכין בסיס לפקולטה - וחנך דור של רופאי שיניים. לפני 30 שנה לא היה קל הדבר. במסירות ובשקידה, ללא לאות הצליח לעבור מחסומים רבים ולתרום את חלקו המבורך לקידום המקצוע בארץ.
היום אחרי 43 שנות קיום הקבוצה - שמו של דולי זוסמן ז"ל חוזר אלינו ולזכרו תיפתח מרפאת השיניים שלנו. ע"י כך יוכלו חברי הקבוצה לקבל את השרות החיוני הזה בבית. הדבר נתאפשר ע"י החלטת משפחת המנוח לתרום לנו את ציוד המרפאה שלהם - שהיתה בית יוצר למשפחתה.
בשם הקבוצה הנני מודה לד"ר דבורה זוסמן, אלמנת המנוח על תרומתה זאת.

shiller abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות