Rapoo- It solutions & Corporate template

08-9372824

צור קשר

mazkirut@shiller.co.il

שלח דוא"ל


על השיבר בעיתון במקום 2003
 
הדיסקוטק של קבוצת שילר חוגג תשע שנים ומציין את התבגרותו עם יחצן מן השורה,
אשר מיארה. למרות זאת, אל תצפו למופעים אקסטרווגנטים, אלא לכל היותר
לאטרקציות סולידיות.
אז אל תדפקו שיבר.
 
דיסקוטק השיבר נמצא בבעלות קבוצת שילר, ומנוהל עי בני הזוג שרגא ורונית פוגל. שניהם חברי הקיבוץ, שניהם בני למעלה מ- 40 (הגיל המדויק שמור במערכת), הם נשואים 20 שנה, ולא - הם לא הכירו בדיסקוטק השיבר.
רונית איך הולכת חלוקת העבודה בינך ובין בעלך?
שרגא מנהל את המקום, ואני נמצאת בצוות המפעיל שמתלווה אליו. עבור שרגא זהו מקום עבודה, אני נמצאת שם רק פעמיים בשבוע, ומחכה לזה כל השבוע.
על מה רבים בבית, איזה די ג` לקחת לשישי הבא?
יש בינינו שיתוף פעולה מדהים בענין הזה, וגם הקהל מרגיש את זה. כולם יודעים שיש רונית ויש שרגא והם בני זוג. אין בינינו שום ויכוחים, כי יש דברים שאני לא מתעסקת איתם. בדרך כלל שרגא מעדכן אותי בכל מחשבה, פעולה, או בחירת די ג`י - ואני שם כדי לעזור לעצב את זה..
אפשר להגיד שקצת עברתם את גיל הדיסקוטקים.
המסירות הטוטלית שלי למקום היא בגלל האהבה למקום, לאווירה ולקשרים עם האנשים. אמנם אנחנו יותר מבוגרים מהבליינים, אבל אין שום קשר לגיל - זה ענין של הרגשה. אני אוהבת את המוסיקה ואת התאורה. המקום תורם גם לי, אני סופגת ממנו אנרגיות. המוטו שלי הוא שגיל זה רק מספר.
 
בסוף שבוע הבא יציין דיסקוטק השיבר תשעה קייצים של ריקודים. על אף שמדובר במאורע יוצא דופן לכל הדעות, תהא זו עזות מצח לצפות להפקה גרנדיוזית סטייל ברודווי. חברים, את האשליות תשאירו בבית. בשיבר לא יחכו לכם זיקוקי דינור בשלל צבעים, לא רקדניות מעורטלות בכלובים שמשתלשלים מהתקרה ובטח שלא סלבריטאים עטורי חיוכים עם רקורד של שערים בלאשה. פשוט לא.
אז איך בכל זאת מתכוונים בשיבר, פנינת החן של קבוצת שילר לחגוג תשע שנות להיטים ואלכוהול? זו תהיה מסיבה באווירה ביתית מושקעת, מבטיח היחצן אשר מיארה.
בין השורות, למי שלא שם לב, מסתתר אייטם חדשותי מסעיר. דיסקוטק השיבר המזוקן, זה שבמשך שנים שמר על פרטיותו בקנאות, מנע מבליינים עירוניים לחדור פנימה וסיכל כל ניסיון לחשיפה תקשורתית, ממשיך להתבגר. ואכן, בימי חמסין אלה, מעסיק דיסקוטק הקיבוץ הסמוך לרחובות איש יחסי ציבור בשכר. זה אמנם לקח תשע שנים, אבל אתם יודעים, עדיף מאוחר מאשר... אלא שלקידמה וההתפתחות האנטי-פרובינציאלית יש גם תופעות לוואי פחות מבורכות. לדוגמא, במשך שנים התפרסם השיבר הודות למחיר הכניסה הנמוך באופן דרסטי שגבה מבלייניו (בסביבות ה-20 שקלים פלוס משקה). היום, בערב שישי, תצטרכו להיפרד בקופת המקום משטר שלם של לוי אשכול. בחמישי זה יעלה לכם קצת פחות - 35 לנפש (שתיה חופשית עד 1:30).
בכל המשק המחירים עלו והשיבר, עם השנים נותן יותר לקהל שלו. לפני שנתיים שלוש המקום לא נראה כמו שהוא נראה היום, מסביר היחצן  מיארה.
ועכשיו למסיבת יום ההולדת. בחמישי הבא, כאמור, יחלו חגיגות התשע. הערב יהיה מיועד לחיילים ומעלה. על האספקט המוסיקלי יהיה אחראי די ג`י קובי סקה, שינגן אלטרנטיבי, מוסיקה שחורה ורוק ישראלי. יום לאחר מכן, בערב שישי, ימשכו החגיגות. המסיבה הפעם תהיה מיועדת לבני 21 ומעלה. די ג`י אמיר ינצח על הערב עם מוסיקה מעורבת, אלטרנטיבית, שחורה והיפ-הופ.
במהלך שני הערבים ישתדלו אנשי השיבר להקנות אווירה ייחודית. מרגריטות, שמפניות וקוקטלים יוגשו ללא תשלום. קונדומים בחסות חברת דורקס יחולקו לבנים. ברקע תנגן להקת מתופפים בסגנון אפריקאי.
היחצן מיארה מסכם: השיבר לא דומה לשום דיסקוטק אחר באזור. הוא המקום הראשון שנפתח פה, והוא האחרון שיסגר. לא מדובר במועדון מתנשא עם מתקנים מיוחדים, אטרקציות שונות ורקדניות בכלובים. הוא פשוט ומהנה. מי שמגיע לפה חוזר אחרי תקופה קצרה מאד.
השיבר הולך על שיטת שיווק שונה. פעם ראשונה יש יחצן.
שיטת היחצנות שונה, על קטע אישי וחברי. השיבר הוא לא סתם דיסקוטק, אלא מועדון חברים. הוא שמר על אותה מתכונת, לא התמסחר.

shiller abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות